Дослідники Університету Східної Англії приступили до створення програмного забезпечення, яке буде в змозі передбачити тривалість життя людини.

На думку вчених, це допоможе людям краще розпорядитися часом, що залишився, зокрема, перерозподілити фінанси і по можливості позбутися від шкідливих звичок, які впливають на тривалість життя.

Проект носить назву Big Data. У його базі закладена узагальнена анонімна медична інформація про 3,4 млн. британців протягом багатьох років.

«Big Data - це масштабний проект, - каже його координатор Річард Сіов. - Багато фармацевтичних компаній та організацій, що займаються розподілом продуктів харчування, використовують його дані для формування загальних тенденцій».

У свою чергу, один з провідних дослідників проекту Олена Кулінська вважає, що лікарі, завдяки такому ПО, зможуть краще обслуговувати своїх пацієнтів, порівнюючи їх з довгожителями, які брали певні ліки. Люди стануть більш раціонально витрачати свої пенсійні накопичення, маючи уявлення про те, скільки їм приблизно залишилося жити.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*