Розробка та просування сайтів

Розробка сайтів ще кілька років тому не вважалася дуже затребуваною послугою, однак сучасні реалії створюють нові можливості для розвитку, нехтувати якими не варто навіть в тому випадку, якщо ви налаштовані досить скептично. Наша IT агенція пропонує кожному скористатися послугою створення а також просування сайтів та зайняти гідне місце у пошуку.

Принципи нашої роботи

Розробка сайту від спеціалістів IT агентства - це, перш за все, інвестиція в імідж вашої компанії. Ми ніколи не використовуємо шаблонні схеми, пропонуючи кожному клієнту саме те, що гарантує досягнення поставлених цілей. Кожен співробітник нашої компанії - майстер своєї справи, прекрасно орієнтується в сучасних трендах та знає, як ефективно зацікавити саме вашу клієнтську аудиторію.

Ми працюємо для вас, тому в кожному проекті застосовуємо індивідуальний підхід:

  • підбираємо максимально релевантний з точки зору функціоналу і простоти управління/адміністрування фреймфорк, при цьому наші фахівці досконально знають як традиційні, затребувані платформи, так і володіють практичним досвідом реалізації проектів на новітніх «движках»;
  • розробляємо і впроваджуємо функціональні модулі для максимальної оптимізації всіх робочих процесів;
  • створюємо унікальний, якісний і відповідає вашому профілю дизайн і контент;
  • здійснюємо повний комплекс заходів по просуванню ресурсу;
  • гарантуємо високоякісну технічну підтримку і пропонуємо різні поновлення для того, щоб ваш бізнес розвивався ще динамічніше.

Розробка сайтів є технологічно складним процесом навіть незважаючи на стрімкий розвиток технологій. Спеціалісти IT агенції завжди прагнуть до того, щоб створити максимально ефективний продукт, зручний і відповідний очікуванням вашої аудиторії, а також максимально функціональний для вас з точки зору надання ключової інформації.

Якість від «IT агенції» - вибір професіоналів

У такій галузі, як розробка сайтів, в Україні пропонують свої послуги безліч компаній, але не всі вони готові застосовувати комплексний підхід. Всі наші клієнти відзначають високу якість сервісу, що надається нашими фахівцями - ми в точності дотримуємося терміни по кожному проекту, креативимо з толком, працюємо натхненно і в повну силу.

У нас ви можете замовити ресурс будь-якої складності - від інформативною візитки до багатоплатформного корпоративного або розважального порталу. Розробка сайту від IT агенції - це максимально повний комплекс послуг від ідеї до її втілення, цей же принцип ми використовуємо і в процесі модернізації існуючих ресурсів, так як вважаємо, що крім розширеного функціоналу вони повинні змінюватися і якісно, і візуально.

Як відбувається створення сайтів?

Перший етап, з якого починається втілення вашого задуму в IT агенції - створення та обговорення технічного завдання. Разом з клієнтом розроблюється проект майбутнього веб-ресурсу у всіх деталях: які елементи меню в ньому повинні бути, який повинен бути формат і дизайн. Наші фахівці пропонують оптимальний варіант, якщо немає готової ідеї - такий, який буде ідеальним саме для вашого бізнесу.

Після затвердження ТЗ спеціалісти IT агенції приступають до роботи, у тому числі:

  • розробки дизайну,
  • верстки;
  • програмування;
  • тестування.

Особлива увага приділяється такому етапу створення сайту, як дизайн. Дизайнери компанії - сучасні, молоді фахівці, які знайомі з останніми технологіями і тенденціями в сфері веб-дизайну. Саме тому кожен сайт, створений IT агентством - результат творчої роботи з використанням сучасної візуалізації, паралакс-ефектом і стильною гамою кольорів. Зрозуміло, ми пропонуємо вам кілька варіантів дизайну, щоб можна було вибрати підходящий саме вам.

Готовий дизайн відправляється на верстку і програмування, де кожен візуальний елемент стає інтерактивним і доступним для взаємодії. Після того, як ресурс готовий до використання, ми проводимо кілька етапів тестування, щоб бути впевненими, що кожна функція сайту працює як потрібно.

Після надання домену та хостингу ми пропонуємо комплекс маркетингових послуг, щоб ваш сайт приносив максимальну кількість прибутку і був завжди в ТОП-позиціях пошуку Google і Яндекс.

Маркетингові послуги при створенні сайту

Недостатньо просто створити сайт - важливо грамотно його просунути. Налаштування контекстної реклами в Google і Яндекс, робота з інструментами Google Analytics і Яндекс.Метрика, постійне відстежування кількісті заходів на сайт і джерел трафіку - далеко не повний список послуг, які ми надаємо для просування вашого сайту. Наші фахівці наповнюють ваш ресурс якісним, унікальним контентом за всіма правилами SEO-оптимізації, щоб SEO-просування веб-сайту виконувалося швидко і з гарантією результату.

Пошукове просування сайту (SEO)

Розкрутка сайту - це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позиції ресурсу в результатах пошуку. SЕО включає в себе зовнішню і внутрішню оптимізацію. У комплексному просуванні велику роль відіграє якість коду, верстка сайту, а також наявність пошукових слів як в текстах, так і в службових полях, які не видно користувачам, але розпізнаються пошуковими системами. Особливу роль відіграє так зване «юзабіліті» або зручність використання сайту, простота навігації та доступність інформації. Також дуже важливий унікальний контент.

Етапи просування сайту в пошукових системах

Внутрішня оптимізація

Просто не можливо вивести неякісний, чи не корисний сайт в ТОП видачі пошукових систем. В першу чергу необхідно оптимізувати його зсередини. Запам'ятайте, що без внутрішньої оптимізації починати зовнішнє просування не має ніякого сенсу, бюджети просто будуть викидатися на вітер. Наші фахівці проведуть повний SEO-аудит і виконають всі необхідні доопрацювання в найкоротші терміни. Основними параметрами внутрішньої оптимізації є: унікальність і релевантність контенту, наявність унікальних і правильних метаданих сторінок і картинок, правильна ієрархія заголовків і перелінковка, валідність коду сайту, наявність необхідних правильних системних файлів (robots.txt, sitemap.xml) і багато іншого ...

Унікальний, тематичний контент

Однією з найголовніших умов успішного SEO є унікальний релевантний контент. Тексти повинні бути своєрідним міксом між зрозумілими і цікавими текстами для користувачів і при цьому включати в себе ключові слова з семантичного ядра.  Наші фахівці складуть детальне технічне завдання для контент-плану сайту, а креативні і грамотні копірайтери напишуть тексти не тільки для роботів, але і для людей.

Відвідуваність сайту, поведінковий фактор, показники відмов

Все це не порожні слова і не заумні терміни, які так подобаються SEO-фахівцям IT агенції. Це важливі показники важливості і корисності сайту, які суттєво впливають на SEO. Наскільки сайт корисний, як часто його відвідують, як довго на ньому проводять часу і як багато проглядаються сторінок користувачами - все це буде впливати на рейтинг ресурсу, присвоєний йому пошуковими роботами. І, зрозуміло, чим корисніше і популярніше ресурс, тим вище будуть його позиції у видачі. Завдання наших фахівців - зробити ваш сайт саме таким! Для цього ресурс наповнюється не тільки базовою інформацією, а й корисними статтями, прес-релізами, оглядами і т.д. У структурі робиться правильна і логічна перелинковка для залучення користувачів, сайт наповнюється унікальним стильним фото і відео контентом, яким користувачі захотять поділитися, додається відповідний соцфункціонал, і багато іншого.

Завдяки різним прийомам ресурс набирає необхідні рейтинги у пошукових роботів, що позитивно впливає на просування в цілому.

Цитування сайту в інтернеті

Якщо ресурс цікавий і корисний, користувачі обов'язково будуть ділитися ним зі знайомими! Природний спосіб поділитися будь-яким сайтом - це передати його адресу, тобто скинути на нього посилання. Як не стараються пошукові системи знизити вплив покупних посилань на ранжирування сайту, але взагалі прибрати цей фактор ніяк не вийде.

Але з покупкою посилань треба бути вкрай обережним. Справа в тому, що необдумана і надмірно швидка і об'ємна закупівля може призвести не тільки до зниження позицій, але також до накладення штрафних санкцій, або навіть зовсім утнути сайт з індексу. Зняти такі санкції вкрай складно, а іноді і зовсім не можливо. Тому нашою стратегією є не закупівля посилань, а написання цікавих оглядів і якісних статей і розміщення цих статей на відвідуваних і тематичних сайтах (зрозуміло, з посиланням на просувний сайт).

Варто також відзначити, що SEO - це досить трудомістка і довгострокова робота, яку треба довіряти професіоналам своєї справи.