Ми пропонуємо безкоштовне розміщення сайтів закладів освіти на нашій платформі. Це означає, що вам не потрібно розробляти сайт самостійно, це вже зроблено нами. Ви просто обираєте назву для власного сайту, ми видаємо вам дані доступу модератора, і вам залишається тільки керувати змістом сайту через панель адміністрування. А про його працездатність ми подбаємо самі.

Ми розміщуємо сайти на нашій платформі безкоштовно. Це означає, що Вам не потрібно нічого платити за появу у Вашої школи сучасного за всіма стандартами сайту. Ви не купуєте зобов'язань і нічого не втрачаєте, працюючи з нами.

Ви можете прочитати цю статтю. А переконавшись в якості і сучасності продукту, подати заявку на підключення вашої установи.

Ви завжди можете зв'язатися з розробниками сайту, поставити запитання або внести пропозицію щодо вдосконалення проекту і його нової функціональності. На сторінці Конктакти ви знайдете номер телефону, адресу електронної пошти та форму зворотного зв'язку."

Структура сайту:

Структура сайту

1 - Посилання на головну сторінку сайту e-schools.info

2 - Меню сайту e-schools.info. У ньому розташовані посилання на найбільш важливі розділи сайту (новини, допомога та ін.)

3 - Форма для входу на сайт або блок авторизованого користувача: сайту:

Форма для входу на сайтПісля того, як ви увійшли на сайт, в верхньому правому куті відображається блок, який містить посилання на персональну сторінку ("Корончік Світлана"), повідомленнянастройки, а також посилання для виходу.

4 - Назва школи та місто. Наприклад, "Середня школа №315" м.Київ

5 - Основне меню сайту школи. Воно містить у собі посилання на функціональні сторінки.. Меню налаштовується в панелі адміністрування сайту, а за замовчуванням включає в себе наступні пункти:

6 - Додаткове меню сайту на кожному сайті своє.
Воно представляє собою список інформаційних сторінок, кількість, заголовки і зміст яких визначаються власно школою.

7 - Зміст сторінки.

8 - Нижня частина сайту з найактуальнішими посиланнями, адресою і телефонами школи, інформацією про розробника.

E-schools.info надає установам освіти України можливість зробити впевнений крок вперед, почавши використовувати сучасний сервіс електронних щоденників і журналів.

Якщо ваша школа або гімназія вже підключена до системи (наприклад, розмістила сайт на платформі сайт на платформе e-schools.info), ), то почати використовувати електронний сервіс дуже просто. У цьому вам допоможе розділ «допомога».

Якщо ваша школа ще не користується сервісом e-schools.info, залиште заявку на сторінці "Підключити школу".

Сервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет.

Інформація про успішність включає в себе відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до уроків; домашні завдання; зауваження; розклад чвертей, занять і багато іншого.

Інформація надається в різному вигляді:

Існує 5 основних типів користувачів сайту (директор, адміністрація, вчитель, учень, батьки). Кожен з них має певний набір прав і має відповідний рівень доступу до інформації.

Додатково для закладів освіти є можливість розміщення сучасного сайту, який містить великий набір функціональних розділів з можливістю створювати додаткові текстові сторінки.

Особливості:

 • Виняткова функціональність. Можливість індивідуально налаштувати багато аспектів роботи. Все доступно в демо-версії для ознайомлення.
 • Зовнішній вигляд: всі шкільні документи (журнал, щоденник і ін.) Виглядають схожими на паперові прототипи, але з сучасним поліпшенням.
 • Найвища швидкість роботи системи: тисячні частки секунди на обробку запиту.

Сайт установи і система електронного обліку успішності взаємопов'язані і інтегровані між собою. Використовуючи можливості сервісу, установа освіти отримує потужний веб- інструмент для автоматизації навчального процесу..

Електронний журнал

Для кожного класу по кожному предмету створюється журнал. Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор.
Батькам і учням журнал недоступний.

За допомогою електронних журналів вчителі за два кліка можуть:

 • виставити оцінки,
 • відзначити відсутніх,
 • написати зауваження до відміток і пропусків, залишити коментарі до уроків (наприклад, «контрольна робота»),
 • внести домашні завдання.

По кожному предмету вираховується кількість пропусків і середня відмітка за чверть.

Скріншот журналу

Електронний щоденник

На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник.

У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (відмітки, пропуски, коментарі тощо), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень.

Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини.

Батьки учня мають доступ до всіх даних тільки своєї дитини.

Скриншот дневника

Таблиця успішності

Для кожного учня є зведена таблиця всіх відміток, отриманих за чверть з усіх предметів. У таблиці містяться також усі пропуски, середній бал і четвертна відмітка по кожному предмету.

При наведенні миші на клітину з відміткою з'являється додаткова інформація про неї: ким і коли була виставлена відмітка, а також коментар вчителя.

Таблиця успішності доступна як вчителям, так і батькам, і учням. Таким чином, можна легко і зручно простежити успішність кожного учня всередині чверті.

Скриншот журнала

Графіки успішності

Для кожного учня і кожного класу доступна статистика успішності в графічному вигляді.

Є можливість переглянути графіки успішності всередині обраної чверті, а також порівняти успішність в усіх чвертях навчального року.

Також можна переглянути статистику з обраних предметів і/або для певних учнів.

Доступний графічний рейтинг успішності учнів класів.

Скріншот графіка успішності

Інші можливості

Також існує й безліч інших можливостей, в тому числі:

 • розклад уроків учня і вчителя;
 • розклад шкільних дзвінків, чвертей і канікул;
 • персональні сторінки кожного користувача;
 • спілкування всередині школи.