Кампанія з вибору пацієнтом лікаря первинної медичної допомоги в рамках медичної реформи розпочнеться з квітня. Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, до квітня підписання декларацій з лікарем первинної медичної допомоги буде відбуватися в пілотному режимі.

“Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронного охорони здоров’я”, – пояснили в Міністерстві охорони здоров’я.

При цьому у відомстві нагадали, що комунальні заклади первинної допомоги в 2018 році повинні бути реорганізовані в некомерційні комунальні підприємства.

“Тільки в такому статусі медзакладу зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету”, – підкреслюють у МОЗ.

Компанія Products & Services з активно веде діяльність в реєстрації медичних закладів запрошуємо до співпраці

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*